About

Ukrainian professional production team

Микола Кушнірук / Nick Kushniruk

Виконавчий продюсер та моушндизайнер/Executive producer and motiondesigner

Більше 100 успішно реалізованих проектів у сфері комп’ютерної графіки та моушдизайну.

Розпочав свою кар’єру у 2012-му році працюючи на місцевому телебаченні. Захоплення графікою та вивчення перших навиків Adobe After Effects, принесло перші успішні проекти. Дуже швидко захоплення переросло у роботу. Розробляв обличчя каналів, заставки, інтро логотипів, відеопрезентації, а також графіку до чиселенних документальних фільмів. У 2016-му працював у Києві моушндизайнером у провідних компаніях. Саме у Києві зрозумів, що хочу створити свою компанію, своє середовище та оточення професіоналів і прийняв рішення повернутись додому і заснувати компанію Sollusion FX, яка займалась пост-продакшном. Із початку 2018-го активно працюєм над своїм власним продакшном і вже маємо десяток власних успішних проектів.

 

Юлія Яцун / Julia Yatzun

Режисер / Director

Режисерська кар’єра розпочалася з 2010-го року роботою на місцевому телеканалі. 

Спочатку була робота на прямих ефірах, запис інформаційних випусків та розважальних програм, зйомки ПТС концертів та масових заходів. Працювала над розробкою обличчя каналу, ранкового шоу та різноманітних ток-шоу. За час роботи режисером було створено понад 40 успішних документальних телефільми, розважальних програм, реклам та промо-роликів. У 2014 році закінчила курс: «Режисер телебачення»  в Укртелерадіопресінституті у місті Києві. З 2018 року працюю у команді Sollusion FX.

Андрій Дмитрук / Andriy Dmytruk

Відеоператор / Videographer

Розпочав свою кар’єру відеооператором на місцевому телебаченні. Працював над власними творчими проектами. За плечима десятки успішно реалізованих проектів. Працює із командою Sollusion FX.

Наталка Петрук / Natalia Petruk

Сценарист / Script writer

Розпочала свою кар’єру на телебаченні журналістом. Працювала також журналістом у інтернет-виданнях. Працює із командою Sollusion FX.

Анатолій Самойленко / Anatoliy Samoilenko

Композер, моушндизайнер / Composer, motiondesigner

Розпочав свою кар’єру у пост-продакшн компаніях у Києві. Працював над власними творчими проектами. За плечима десятки успішно реалізованих проектів. Працює із командою Sollusion FX.

Олександр Боденчук / Aleksandr Bodenchuk

3D моделер та моушндизайнер/ 3D modeler and motiondesigner

Розпочав свою кар’єру працюючи у рекламному агенстві. Розробляв рекламні відеоролики за допомогою Adobe After Effects. Згодом захопився вивчення 3D. Перші проекти по моделінгу та візуалізації принесли і перших клієнтів. Продовжує розвиватись у напрямку 3D-моделінгу, зокрема скульптінг. Працює із командою Sollusion FX.

 

Ми – продакшн і пост-продакшн студія. Ми знаходимось у місті Луцьк, але при цьому співпрацюємо із компаніями з усього світу.

Зйомка реклами, кліпів, фільмів, розробка презентаційних відео, розробка інфографіки, спецефектів, анімації 2D та 3D, моделювання і тд. Все це ми можемо та вміємо!

Ми раді співпрацювати та допомагати досягти високих цілей у бізнесі та творчості!